MENU
Головна » Файли » Виставки

«Світло української класики»
07.03.2014, 10:56

«Світло української класики»

З 1 березня 2014 в читальному залі Центральної міської бібліотеки експонується постійно діюча виставка «Світло української класики».

9 березня 2014 року український народ відзначатиме 200 років від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Шевченко залишив нам свої неоціненні духовні надбання — твори і світлу добру пам’ять про себе. Він пробуджував любов до своєї Батьківщини, закликав сильних до подвигів, вселяв у слабких надію і віру. Ми повинні завжди пам’ятати про генія українського народу.

«Поет, художник, мислитель…» - ці три слова стисло і дуже влучно характеризують Тараса Шевченка, різнобічність його інтересів і таланту, адже талановита людина талановита у всьому.

Зважаючи на те, що виставка розрахована на широке коло читачів, співробітники бібліотеки намагались висвітлити різні сторони творчості великого Шевченка. Виставка містить три розділи. Біографічні твори, які розповідають про життя поета від дитинства до останніх днів, зібрані в розділі «Шляхами великої долі». Увагу тих, кого цікавить завжди актуальна поезія, приверне розділ «Кобзар – це книга правди». Читачам, які надають перевагу живопису та  хочуть відкрити для себе Тараса Шевченка саме з цієї сторони, зможуть знайти цікаву для себе літературу в розділі «Живопис у творчості Тараса Григоровича Шевченка». Тож, ми запрошуємо всіх мешканців та гостей міста напередодні такого великого для всіх українців дня відвідати виставку в читальному залі Центральної міської бібліотеки та ще раз відкрити для себе великого Кобзаря.

Бібліотекар ВО ЦМБ, Воронцова В.В.

  

  

Категорія: Виставки | Додав: lala | Теги: виставка, Років, 200, шевченко
Переглядів: 623 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]