MENU
Головна » Файли » Виставки

«Трійця святками йде»
27.05.2015, 14:51

 

 

 

Трійця – одне з найбільш шанованих православних свят, що припадає на 50-день після Паски і символізує зішестя Святого духа на апостолів.

Цього року Трійця святкуватиметься 31 травня, тож Добропільська Центральна міська бібліотека не залишилася осторонь. З 28 травня у читальному залі увазі відвідувачів презентовано книжкову виставку-свято «Трійця святками йде».

У народі прихід Трійці асоціювався з розквітом, буянням зелені, квітів, з достатком і добробутом, а його коріння сягає дохристиянських часів. Чільне місце в експозиції відведено православній літературі, історії і традиціям святкування Трійці. Ця література розміщена у розділі «Трійця – свято вшанування природи».

Розділ «Прийшла до нас зелена Трійця» присвячений обрядам та звичаям, що супроводжують Трійцю в українській культурі. З літератури, яка тут представлена, наші відвідувачі зможуть дізнатися чимало цікавих етнографічних відомостей, поповнити свою скарбничку знань новими відомостями з історії традицій і звичаїв нашого народу.

Приходьте до нас і розширте свій світогляд!

 

 

 

 

 

Категорія: Виставки | Додав: Aniram | Теги: обряды, православне свято, етнографічні відомості, трійця, 31 травня, звичаї, троица, праздник, історія традиції, традиции
Переглядів: 629 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]