MENU
Головна » Файли » Виставки

«З полум'я Афганістану»- виставка-інсталяція
16.02.2017, 10:56

15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в історію як День пам’яті воїнів -інтернаціоналістів, а з 2004 року як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Особливо болісною раною був і залишається Афганістан. Війна у тій далекій країні принесла горе не в одну родину.

До цієї дати у читальній залі центральної міської бібліотеки для всіх відвідувачів відкрилася виставка-інсталяція «З полум'я Афганістану». На виставці представлені документальні, художні та ілюстровані видання, що розповідають про важкій афганський період (1979-1989 р. р), про учасників подій: солдатів, офіцерів, а також  вірші місцевих поетів: Григорія Заварзіна, Євгена Бахтіна, Світлани  Курилюк. Центральна частина виставки - фотографії наших земляків, учасників бойових дій: Куніцина С., Іполітова В., Аскерова Т., Ладченко Я., Горєлова О., Острогляда А., Сушицького В. та ін. За кожним з цих імен стоїть своя історія, свій подвиг.

Афган - наші душі горять.

Афган - там кров наших ребят.

Афган - там долі крутий поворот,

Афган - там життя залишився шматок.

Виставка привертала увагу своїм нестандартним оформленням в формі кух (місцева назва гори), виставочним матеріалом. Біля неї  були проведені огляди. Користувачі дізналися про таємниці афганської війни, про засекреченість справжніх документів і ходом бойових дій протягом всієї війни. За відгуками відвідувачів - виставка «З полум'я Афганістану» «справляє величезне враження»,«відмінна виставка».

Гловяк Л.А. бібліотекар відділу обслуговування

Категорія: Виставки | Додав: Simply_Olya
Переглядів: 615 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]