MENU
Головна » Файли » Виставки

«Земля – наш дім у Всесвіті»
21.04.2018, 14:21

«Нехай земля квітує всюди –

природу збережемо, люди!»

22 квітня по всій планеті відзначається День Землі. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і, в той же час, корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і на усталення людської відповідальності.

Долучились до святкування цього дня і бібліотекарі Центральної міської бібліотеки. До уваги своїх користувачів бібліотекарки презентували виставку-заклик «Земля – наш дім у Всесвіті», спрямовану на привернення уваги користувачів бібліотеки до існуючих і ймовірних проблем нашої планети.

Тож і розділи виставки стосуються питань охорони навколишнього середовища, глобального потепління, збереження рослинності на планеті тощо.

Так, в першому розділі «За нас ніхто планету не врятує…» представлена література з основ екології, охорони живої природи, екобезпечного розвитку. Ті з користувачів, які захоплюються природою рідного краю, знайдуть цікаву та корисну інформацію в книжкових виданнях, що складають другий розділ виставки – «Заповідні місця Донеччини». «Розмаїття живої природи» – таку назву має останній розділ виставки, в якому представлена література, що розкриває чарівний, захоплюючий світ флори та фауни.

Тож, шановні користувачі, станьмо розумними господарями на своїй землі і пам’ятаймо, що екологічне забруднення, як ланцюгова реакція, може призвести до екологічної катастрофи.

Категорія: Виставки | Додав: abibliograf
Переглядів: 299 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]