MENU
Головна » Файли » Виставки

Жива вода купальської ночі
05.07.2019, 15:50

Одним з величних і загадкових свят літа є Івана Купайла (7 липня), яке знаменувало вшанування бога Сонця. Назва свята пов’язана з іменем Купайла – божества плодючості, врожаю, добробуту і лікарських рослин, а обряди присвячуються молодості, красі, коханню й очищенню. До свята дівчата плели вінки, робили ляльку Купалку, яку разом з віночком пускали плисти по воді.

Працівники Центральної міської бібліотеки організували виставку – інсталяцію «Жива вода купальської ночі», на якій експонуються книги з історії свята, традицій та звичаїв. Доповненням виставки є лялька Купалка, що робили наші пращури до купальської ночі і яку відтворили власноруч бібліотекарки Папєто І.О. та Діденко Л.О. Виставка – інсталяція розрахована на широке коло користувачів.

Охочим зробити Купалку до свята ми пропонуємо прийти до затишної оселі нашої бібліотеки на майстер – клас, послухати історію свята, поринути у творчий процес, отримати корисну інформацію, познайомитись з літературою, відпочити та отримати задоволення.

Категорія: Виставки | Додав: abibliograf
Переглядів: 117 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]