MENU
Головна » 2016 » Квітень » 11

Еколого-краєзнавча стежка «Добропілля – мій дім» розпочалася для учнів другого класу ЗОШ №7 з того, що разом з бібліотекарями вони з’ясовували за допомогою мапи маршрут для спільної подорожі. На шляху до пригод  новоспечених вчених-дослідників і їх керівника-вчителя Лейбу Віру Павлівну чекало декілька цікавих зупинок. На початку подорожі, діти озираючись згадували які дерева і квіти ростуть біля їх школи, як їх треба доглядати і берегти. Радісно та весло разом знаходили відповіді на запитання підготовленої  бібліотекарями вікторини  «Яке це дерево».  Читати далі...

Просмотров: 376 | Добавил: Simply_Olya | Дата: 11.04.2016 | Комментарии (0)

Повноправний  господар весни – місяць квітень.  Традиційно в цей час стартує екологічний місячник. В усіх містах України проходять акції, тематичні заходи, суботники тощо. Добропільці також активно долучаються до екологічної естафети. 
      9 квітня за ініціативи працівників Центральної міської бібліотеки та підтримки творчої молоді у місті відбувся екологічний флешмоб «Я – частина цього світу»
       Вихованці творчого колективу «Аеліта» та студії ведучих та шоу-програм «Престиж» підготували танцювально-тематичний перфо́рманс, мета якого полягала у приверненні уваги жителів міста до екологічних проблем.
       До заходу  бібліотекарі підготували виставку-заклик  «Бережи планету» на центральній площі міста. Тут були представлені періодичні та науково популярні видання, фотоальбоми і багато цікавих матеріалів з екологічної тематики.  Всі бажаючі могли переглянути запропоновану літературу.
       До участі у флешмобі долучилась ініціативна група «Клумбное движение» - це небайдужі жителі міста, які  на чолі з Мариною Кучеренко займаються озелененням добропільських  клумб. В цей день на клумбах навколо Палацу культури були висаджені кущі троянд. І сьогодні головним посилом учасників ініціативної групи до жителів міста став заклик цінувати і берегти те, щ ... Читати далі »
Просмотров: 403 | Добавил: Simply_Olya | Дата: 11.04.2016 | Комментарии (0)