MENU
Головна » 2017 » Березень » 20

18 березня у Добропільськії центральній міській бібліотеці зібралися діти та їх батьки. Вони створювали веселі анімаційні гіфки до Всесвітнього Дня людей з синдромом Дауна.
Дякую, мамі сонечної дівчинки Наталі Косницькій із Вінниці, за надихання цією тематикою, за добрі справи, які вона робить заради своєї доньки, інших сонячних дітей, їх сімей та суспільства у цілому! Бо розуміння потреб інших людей робить нас толерантнішими. Вихователь реабілітаційного центру сказала, що важливий сам факт організації такого заходу задля підтримки людей з особливими потребами. Дуже рада, що зробила крок у цьому напрямку.
Дякую усім, хто допомогав організувати, провести та висвітлити цей захід: Ірині Козачук, Ользі Шуман, Віталію Новікову, Ритченко Світлані, Скринченко Олені, Олександру Медюку, Артему Лютому, Олександрі Мастакової, Олені Ладченко, та усім робітницім бібліотеки! Проект МультиКреатив реализуєтся в рамках програми Active Citizens – British Council за підтримки ГО Міцна громада. ГО "Добро" організувало тренінг, завдяки якому заявка до Британської Ради стала успішною.

Татьяна Правденко

Дивитися результат спільної праці

Просмотров: 367 | Добавил: Simply_Olya | Дата: 20.03.2017 | Комментарии (0)