MENU
Головна » 2020 » Травень » 18

Хрести… Хрести…

Померлих так багато,

Що не усіх земля і прийняла…

За убієнних на весь світ кричати

Нам треба. Пам’ятати все про них

І кожне ім’я злотом написати

Грядущим на скрижалях кам’яних.

 

    Згідно Указу Президента України День пам'яті жертв політичних репресій відзначається щорічно в третю неділю травня. Починаючи з 21 травня 2007 року.

    З метою вшанування пам'яті жертв політичних репресій та привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології бібліотекарки Центральної міської бібліотеки підготували відео-ряд «З полону забуття».

     Ми зобов’язані берегти пам'ять про великі жертви, знати причини їх винекнення і дбати, щоб минулі трагедії не повторилися на нашій землі. Вшануємо пам’ять жертв політичних репресій.

Просмотров: 105 | Добавил: otdelobslujivaniya | Дата: 18.05.2020 | Комментарии (0)

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні українські народні традиції.
Започаткувала його в 2006 році студентка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича - Леся Воронюк. Її підтримали інші студенти й викладачі та вдягли вишиті сорочки.

Цього року День вишиванки відбудеться 21 травня. Саме до цієї дати працівники Добропільської бібліотечної системи підготували тиждень вишиванки. Вишиванка - це наш національний оберіг, генетичний код нації, який несе в собі духовне багатство, високу культуру, мудрість та є невід’ємним зв’язком між багатьма поколіннями.

В цей тиждень бібліотекарки долучились до акції Лесі Воронюк та вдягали свої вишиванки, бібліотека замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

Шануйте українське – носіть вишиванку.

Просмотров: 115 | Добавил: otdelobslujivaniya | Дата: 18.05.2020 | Комментарии (0)