MENU
Головна » 2019 » Липень » 22 » № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг»
10:55
№ 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг»

Звернення

щодо приведення цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг»

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних» (далі - постанова) запроваджено державне регулювання цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для населення міст обласного значення та м. Києва.

Так, постановою установлено на опалювальний сезон 2019/20 року такі граничні ціни/тарифи на послуги для населення міст обласного значення та м. Києва:

з постачання теплової енергії: у разі оснащення приладами обліку - 1400 гривень за 1 Гкал (з урахуванням податку на додану вартість); у разі відсутності приладів обліку - 35,21 гривні за 1 кв. метр (з урахуванням податку на додану вартість);

з постачання гарячої води: за умови підключення рушникосушильників до систем постачання гарячої води - 83,66 гривні за 1 куб. метр (з урахуванням податку на додану вартість); у разі відсутності рушникосушильників - 75,74 гривні за 1 куб. метр (з урахуванням податку на додану вартість).

Оплата населенням міст обласного значення та м. Києва послуг з постачання теплової енергії і постачання гарячої води здійснюється з урахуванням встановлених відповідними органами місцевого самоврядування цін/тарифів, які не перевищують зазначені граничні ціні/тарифи.

Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування міст обласного значення та м. Києва доручено, зокрема, забезпечити здійснення перерахунку цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для населення до 1 вересня 2019 року.

Поточні ціни/тарифи на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для населення є більшими за встановлені постановою граничні ціни/тарифи на зазначені послуги.

_________________________________

(вказати найменування теплопостачальної організації)

 

______________________________________________________

(зазначити поштову адресу теплопостачальної організації)

 

______________________________________________________

(вказати ПІБ споживача)

 

______________________________________________________

(зазначити поштову адресу споживача)

 

______________________________________________________

(вказати контактний номер телефону, адресу електронної пошти споживача)

 

 

 

Враховуючи викладене, прошу:

Здійснити перерахунок цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії і послуг з постачання гарячої води на опалювальний сезон 2019/20 року згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних».

 

За результатами розгляду цього звернення прошу інформувати мене в строки/терміни, визначені чинним законодавством.

 

 

____________________ _______________ ______________

  • (Підпис) (ПІБ)
Переглядів: 56 | Додав: maryshyak | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]