MENU
Головна » Архів матеріалів

В марте каждого года библиотеки страны традиционно проводят Неделю детской и юношеской книги, цель которой – популяризация детской книги и чтения. Сегодня в Центральной городской библиотеке стартовала «Книжкина неделя», а первыми гостями Недели стали учащиеся 8 класса СОШ № 7. Экскурсия по библиотеке, знакомство с интересными и яркими книгами у выставки, с новинками книжного фонда, выставка-стеллаж аудиокниг – привлекли юных гостей библиотеки к книге - источнику знаний и впечатлений, всемирного опыта и вселенской мудрости. Подробнее

Просмотров: 491 | Добавил: lala | Дата: 16.03.2012 | Комментарии (0)

В бібліотеках Добропільської міської  ЦБС з нагоди Дня охорони праці в Україні з метою привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці, проведено конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».  Активну роботу з організації  та  проведення конкурсу провели бібліотечні працівники бібліотек-філій №1, 2, 3, 4, ЦМБ  та залучили до творчої діяльності своїх користувачів.

Представлені конкурсні роботи дітей виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки. Діти найбільше  звернули увагу на  тему безпечного ведення робіт у вугільній промисловості, медичній сфері,  будівництві, на транспорті.

В Центральній міській бібліотеці проводиться виставкова експозиція найкращих за задумом робіт учасників.


... Читати далі »

Просмотров: 3085 | Добавил: lala | Дата: 14.03.2012 | Комментарии (0)

Національна премія України імені Тараса Шевченка — найвища творча відзнака в незалежній Україні. Шевченківська премія увінчує найвидатніші твори літератури та мистецтва. Освячена іменем великого Кобзаря, ця творча нагорода має незаперечний авторитет в Україні і в усьому світі. Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка щороку, в результаті конкурсного відбору, всебічного обговорення і таємного голосування, визначає твори, гідні високої премії. Президент України своїм Указом присуджує Національні премії тим, хто здолав усі сходинки до творчої вершини.

В день народження Тараса Шевченка, 9 березня, Україна взнає імена нових Шевченківських лауреатів (список публікують у пресі, про нього повідомляють інші засоби масової інформації). Цим не лише підсумовують культурні здобутки року, а й віддають світлу данину пам'яті геніальному українському поетові й художникові.

 

Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка, за підсумками таємного голосування, визначив лауреатів Шевченківської премії 2012 року.

Так, лауреатами премії з літератури стали Петро Мідянка за збірку поезій 2010 року "Луйтра в небо" (представлений на здобуття премії Асоціацією українських письменників), і ... Читати далі »

Просмотров: 1289 | Добавил: lala | Дата: 06.03.2012 | Комментарии (1)

29 февраля Центральная городская библиотека в литературной гостиной принимала гостей – учащихся 9 и 10 классов УВК-лицей с педагогом-организатором Натальей Алексеевной Мищенко. Библиотекари пригласили школьников на «Английский чай  с Диккенсом», ведь в этом году - 200-летие со дня рождения Чарльза Диккенса, известного английского романиста, одного из величайших писателей викторианской эпохи. Подробнее

Просмотров: 496 | Добавил: lala | Дата: 01.03.2012 | Комментарии (0)

Конечно же, поймать двух зайцев дело непростое. Но иногда это удаётся, если зайцы аллегорические... Два интересных мероприятия прошли в стенах и под крышей Центральной городской библиотеки... Было очень интересно. Читайте...

25 февраля в читальном зале Центральной городской библиотеки для молодёжи нашего города прошёл тренинг «Профилактика негативных явлений в обществе». Тренинг провели социальные работники ГОО «Твой шанс» Корабельникова Наталья Ивановна и Коробко Ирина Ивановна. Подробнее.

25 февраля в читальном зале Центральной городской библиотеки прошёл второй мастер-класс  по теме «Как создать эффективное видео». Мастер-класс проводил Лукаш Лакомы, талантливый режиссёр, замеч ... Читати далі »

Просмотров: 586 | Добавил: lala | Дата: 28.02.2012 | Комментарии (0)

Назустріч громаді, або Цікава зустріч в бібліотеці!

Сьогодні в Центральній міській бібліотеці відбулась зустріч з директором Проекту розвитку громад Маратом Кюрчевським. Завдяки ініціативі Володимира Ороса, голови міської громадської молодіжної організації «Добро», який запросив М. Крючевського відвідати Добропілля з просвітницькою місією, бібліотекарі ЦМБ мали нагоду дізнатися про роботу організації «Корпус миру США в Україні», волонтерську  діяльність американців, про правила написання вдалого проекту, проведення тренінгів та семінарів, пошуку партнерів та встановлення зв’язків з організаціями в межах України та за кордоном, покращення співпраці з державними установами задля реалізації спільними зусиллями проектів в громаді.

Корпус миру США в Україні було засновано у 1992 році, коли український Президент Леонід Кравчук та американський Президент Джордж Буш підписали двосторонню угоду про започаткування Корпусу миру США в Україні. Відтоді Корпус миру співпрацював з багатьма прогресивними організаціями. Американські добровільці живуть і працюють пліч-о-пліч з українцями протягом двох років, обмінюючись досвідом та започатковуючи стосунки, які часто триватимуть усе життя.

Цілі Корпусу миру: допомагати громадянам України шляхом надання компетентних спеціалістів для задоволення існ ... Читати далі »

Просмотров: 498 | Добавил: lala | Дата: 15.02.2012 | Комментарии (0)

13 січня виповнюється 80 років від дня народження Івана Сергійовича Костирі - українського письменника, літературна діяльність якого була тісно пов'язана з краєзнавством, з оспівуванням рідної донецької і дніпропетровської землі, місцями, де він народився, виріс, жив.

17 грудня 2011 року в обласній бібліотеці для дітей ім. С. М. Кірова відбувся підсумковий захід в рамках обласного конкурсу дитячої творчості «Живе джерело літературної спадщини Івана Костирі». Конкурс  проводився управлінням культури і туризму Донецької облдержадміністрації, управлінням у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації, обласною бібліотекою для дітей ім. С. М. Кірова  за участю Донецького обласного відділення Дитячого фонду України з метою залучення дітей та підлітків до читання, популяризації кращих здобутків літератури Донбасу і присвячувався 80-річчю від дня народження донецького письменника Івана Костирі.

http://childlibrary.donetsk.ua/index.php?option=com_ ... Читати далі »

Просмотров: 830 | Добавил: lala | Дата: 06.01.2012 | Комментарии (0)

Сегодня, 2 декабря, в ЦГБ прошел городской конкурс социальной рекламы посвященной Дню борьбы с ВИЧ/СПИДом. Главным организатором конкурса является отдел по делам семьи и молодежи Добропольского городского совета. Начальник отдела - Олексеенко Анна Сергеевна - открыла мероприятие, пожелала участникам хорошего настроения, приятного просмотра и позитивных эмоций. Подробнее
Просмотров: 566 | Добавил: lala | Дата: 02.12.2011 | Комментарии (0)

У міській бібліотеці-філії № 4 м. Білицьке для дітей інтегрованого класу ЗОШ № 10 був проведений урок-подорож «Із глибини віків прийшло до тебе слово», присвячений 955-ій річниці з Дня народження Нестора - літописця. Докладніше 

Просмотров: 613 | Добавил: lala | Дата: 28.11.2011 | Комментарии (0)

Бувають такі моменти, коли за якихось причин з'єднання з Інтернетом в бібліотеці зникає. Що робити? Як розважити дітей, які сидять і чекають появи жаданого Інтернет-зв'язку? Книги-книгами, але після шкільних занять від підручників хочеться відпочити. Діти починають розважати себе самі: бавляться мобільними телефонами, спілкуються між собою, розглядають виставки бібліотеки, гортають журнали, граючи шукають у фонді найбільшу та найменшу книжку… Так сталося і сьогодні. Так та не так! Докладніше тут
Просмотров: 499 | Добавил: lala | Дата: 23.11.2011 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 71 72 73 74 75 ... 82 83 »