MENU
Головна » 2015 » Грудень » 15 » «Абетка» життя
09:31
«Абетка» життя

Чи багато хто з нас полюбляє документальне кіно? Чи цікаво нам спостерігати в кадрі не за акторами, а за реальними людьми, які не грають, а проживають своє життя, тут і зараз, стикаючись на цьому шляху з необхідністю нелегкого життєвого вибору, розставляючи життєві пріоритети, повністю переглядаючи свою шкалу цінностей, відстоюючи свої права та людську гідність.

 

Фільми Міжнародного кінофестивалю документального кіно про права людини DOCUDAYS не розважають, а змушують замислитися, визначити для себе межу між добром і злом, правдою і не зовсім.

 

Добропільська Центральна міська бібліотека вже анонсувала початок роботи Кіноклубу Docudays UA "ГороDOC". На черговий перегляд до нас завітали найстарші діти, а точніше – майже дорослі юнаки і дівчата, випускники 11 класу ЗОШ №7 разом з класним керівником Л.І.Антипенко.

 

 

Цього разу для перегляду був запропонований фільм німецького виробництва естонської режисерки Мадлі Ляене «Абетка». Африканська країна «Ліберія, наш час. Юна дівчина 19 років мріє навчитися читати і писати і ходить до школи, разом з …семирічною дочкою. Фільм триває трохи більше 12 хвилин, але зачіпає широке коло проблем. І право дитини на освіту – передовсім. За даними ООН, близько 20% відсотків населення світу – неписьменні. Це важко уявити сьогоднішнім випускникам, але усвідомлення цього жахливого факту допоможе молоді, яка починає доросле життя.

 

І якщо спочатку учні були дещо розгублені, то буквально за кілька хвилин дискусія набрала обертів, а її учасники залюбки ділилися думками і враженнями щодо побаченого і почутого.

 

Роботу кіноклубу буде обов`язково продовжено, і ми запрошуємо до нашого кіноклубу всіх, кому цікава документалістика і хто хоче навчитися думати, аналізувати, обирати.

 

 


 

 

 

Переглядів: 502 | Додав: Aniram | Теги: учні, в бібліотеці, Старші, дискусія, DOCUDAYS, абетка, початок роботи Кіноклубу Docudays U | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]