MENU
Головна » 2010 » Грудень » 21 » Година православного спілкування
10:18
Година православного спілкування

17 грудня в Центральній  міській  бібліотеці спільно з Дитячим методичним центром християнської православної просвіти (ДМЦХПП), в рамках програми співпраці бібліотек регіону, пройшла година православного спілкування.  Незвичайна зимова погода  з мокрим снігом, що перейшов у дощ, не  стала на перешкоді  нашій зустрічі того дня. До бібліотеки завітали учні 7-Б класу ЗОШ № 7 м. Добропілля зі своїм вчителем  Рогожинською Т.П., а з цікавою та змістовною формою проведення заходу приїздили до ЦМБ працівники  ДМЦХПП м. Красноармійськ  Новікова С.К. та Мірошниченко О.М. Бібліотекарі Центральної міської бібліотеки  підготували книжну виставку "Православна книга" до зустрічі зі школярами. 

 Того дня дітям-відвідувачам було запропоновано незвичайне спілкування з книгою - гра по «Біблії». Спочатку  була проведена  бліц-розминка,  в якій ведучі  «розігріли» дітей питаннями : Коли починаються святки?, Як називається окрема кімната монаха?, Якому святому моляться про допомогу в освіті?, Назвіть перше місто на Русі, яке прийняло хрещення? та інші.  Потім тривали конкурси «Хто швидше» (учасникам дається "адреса" притчі Христової. Кожен повинен знайти притчу в книзі «Біблія» швидше за інших), «Крилаті вислови» (пропонується з набору фразеологізмів вибрати ті, що вийшли, на погляд учасника, з «Біблії» та пояснити їх сенс), «Моральні закони християнина» (співвіднести біблійські правила життя людини і відповідне висловлювання з «Біблії»). Були завдання з використанням слов'янської азбуки.  Діти з задоволенням грали, змагалися, сперечалися, доводили свою правоту і отримували свої переможні бали в конкурсах. Наприкінці зустрічі були підведені підсумки конкурсу-гри. Завершилася  зустріч  бесідою за філіжанкою чаю з  духмяним солодким пирогом, що привезли на гостинець  гості з  м. Красноармійськ.

Хочеться сказати велике спасибі працівникам Дитячого методичного центру християнської православної просвіти Новіковій Світлані Костянтинівні та Мірошниченко Оксані Миколаївні за таке потрібне і важливе у наш час спілкування з дітьми на православні теми. Щиро дякуємо за співпрацю і чекаємо на нові зустрічі!

           

         

         

         

         

 

Переглядів: 1145 | Додав: lala | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]