MENU
Головна » 2013 » Серпень » 15 » Конкурс буктрейлерів! Обери переможця!
12:33
Конкурс буктрейлерів! Обери переможця!

 ДЗ "Державна бібліотека України для юнацтва" (м. Київ) оголосила та проводить 2013 року Всеукраїнський конкурс буктрейлерів "Оживають герої на екрані у рекламі" (за мотивами творів художньої літератури).

Мета конкурсу: популяризація книги та читання серед молоді регіону шляхом створення  буктрейлерів; активізація і стимулювання творчої ініціативи бібліотекарів, впровадження інноваційних  форм у роботу бібліотек області.

Конкурс проводиться  у два тури: 2013 р.:

       перший (обласний) тур -  з 10 квітня по 30 серпня 2013 року у м. Донецьк;

       другий (відбірковий) тур – з  01 вересня до 15 жовтня 2013 р. у м. Києві.

     На обласному рівні перебіг конкурсу вже закінчується. Обласний оргкомітет розпочав підведення підсумків конкурсу. Учасники, які стануть переможцями Конкурсу, будуть нагороджені дипломами та призами. Передбачається спеціальний приз глядацьких симпатій за результатами  голосування у соціальних медіа.

Шановні відвідувачі сайту, робітники і користувачі бібліотек! Ви можете переглянути надані на конкурс роботи і проголосувати за той буктрейлер, який вам сподобався найбільше, тим самим обравши гідний ролик для участі у другому (відбірковому) турі на державному рівні. Запрошуємо проголосувати за адресою - http://library.dn.ua/5metod/booktr.php  Підтримайте учасника! Ваш голос - крок до перемоги!

МБВ Добропільської міської ЦБС

Переглядів: 848 | Додав: lala | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]