MENU
Головна » 2015 » Червень » 23 » Розвиток публічних бібліотек міста Добропілля
12:26
Розвиток публічних бібліотек міста Добропілля

Під час засідання чергової LХVIІІ (68-ї) сесії Добропільської міської ради депутатами була заслухана інформація начальника відділу культури і туризму Людмили БІЛОУС. Вона доповідала про виконання міської Програми розвитку публічних бібліотек міста Добропілля у 2014 році.

За словами Людмили Миколаївни, Програма направлена на модернізацію публічних бібліотек шляхом зміцнення матеріально-технічної бази, впровадження сучасних технологій, актуалізацію бібліотечно-інформаційних ресурсів, укріплення кадрового потенціалу.

Проектна діяльність – важливий напрямок роботи ЦБС.  І хоча у 2014 році бібліотеки міста не отримали додаткового фінансування від реалізації партнерських проектів, але бібліотекарі стали учасниками навчальних тренінгів і мали можливість безкоштовно підвищити рівень своєї професійної майстерності та кваліфікації.

В матеріально-технічній базі бібліотеки особливе місце займають бібліотечні фонди, будучи матеріальним і інформаційним ресурсом одночасно. За інформацією директора ЦБС у минулому році до бібліотек міста з різних джерел надійшло 2834 примірники (книги, періодичні видання, брошури).

Людмила Миколаївна зазначила, що сучасна бібліотека давно стала не просто книгосховищем або пунктом книговидачі. Вона вже довгий час існує як інформаційний центр. Використання комп'ютерних технологій в бібліотеці відкриває необмежені можливості для роботи з фондом, з читачами; для створення рекламних матеріалів; для навчання користувачів. Свідченням популярності бібліотечних інтернет-сторінок стала кількість онлайн-відвідувачів, яких за рік було більше 1000 осіб.

Виконання міської Програми розвитку публічних бібліотек міста Добропілля продовжується і у 2015 році.

За матеріалами сайту Добропільсокї міської ради: http://radadobropillya.org.ua/

Переглядів: 418 | Додав: Aniram | Теги: міської, міста, розвитку, модернізацію, сучасних, публічних, програми, Бібліотек, Впровадження, Виконання | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]