MENU
Головна » 2015 » Липень » 9 » Виставка-експозиція «Етнонаціональна мозаїка»
15:11
Виставка-експозиція «Етнонаціональна мозаїка»

В особливому календарі ООН 11 липня позначений як Всесвітній день народонаселення. Ця дата була встановлена ​​в 1989 р. на згадку про День п'яти мільярдів, що відзначався в 1987 р. Через всього 12 років - 12 жовтня 1999 було офіційно зафіксовано народження шестимільярдного жителя планети. За оцінками фахівців, в перше десятиліття XXI століття чисельність населення Землі щорічно зростала не менше ніж на 79 мільйонів і до 2050 р. вона може скласти від 7,3 до 10,7 мільярда осіб, причому найвірогіднішим прогнозом є цифра в 8,9 мільярда.

Для наших читачів Добропільська Центральна міська бібліотека підготувала книжкову виставку-експозицію «Етнонаціональна мозаїка», на якій представлені, переважно, періодичні видання, що ілюструють розмаїття рас, народів, націй і етносів, що проживають на планеті, їхні характерні особливості та культурні цінності.

...Далі

Переглядів: 340 | Додав: Aniram | Теги: розмаїття рас, народів, Націй, дати ООН, Всесвітній день народонаселення, виставка-експозиція, характерні особливості, культурні цінності | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]