MENU
Головна » 2015 » Серпень » 25 » Зупинка-«книжка»: відпочинь і почитай
11:31
Зупинка-«книжка»: відпочинь і почитай

Конкурс міні-грантів «Місто своїми руками», який проводиться в рамках реалізації Стратегії соціального партнерства компанії ДТЕК і Добропілля, став для міста і його небайдужих жителів тією можливістю зробити життя комфортнішим і красивішим, якою не можна було не скористатися.

 

Проект працює в місті не перший рік, і переможці минулих років конкретними справами довели, що в наших з вами силах і спортмайданчик обладнати, і упорядкувати територію навколо будинку, і потурбуватися про цікаве дозвілля наших дітей, і допомогти найбільш беззахисним.

 

День у день бібліотекарі ЦМБ спостерігали під вікнами одну і ту ж саму картину: бабусі і дідусі, мами з дітьми, дачники із зібраним врожаєм у спеку, дощ і негоду очікують автобус просто неба. Так і виникла ідея облаштування біля входу до бібліотеки нестандартної автобусної зупинки.

 

Ірина Олександрівна Козачук, заступник директора Добропільської міської ЦБС: «Ми подумали: якщо обладнати територію біля входу до бібліотеки лавочками, упорядкувати охайну клумбу, а на додачу встановити поличку для буккросингу та інформаційний стенд – це буде і для пасажирів зручно, і працюватиме на залучення нових читачів до бібліотеки, та і на позитивний імідж міста в цілому. Силами колективу Центральної міської бібліотеки, волонтерів було знищено старі насадження на клумбі, оброблено грунт, висаджено кущі хризантеми, сентябрини, іриси. Чоловіки-волонтери С. Луняка та І. Тягнієнко забезпечили відновлення бордюрів. Залишилося встановити основну конструкцію, тобто ковані лавочки та навіси над ними, а також поличку і стенд – і нове місце тимчасового відпочинку готове».

Сума коштів, які потрібні на втілення проекту, становить понад 10 000 гривень, а їхнім розпорядником виступає ГО «Центр муніципального розвитку м. Добропілля». Урочисте відкриття зупинки - «книжки» планується наприкінці серпня, в рамках заходів, присвячених святкуванню Дня міста і Дня шахтаря.

Ольга Супрядкіна


 

 

Переглядів: 508 | Додав: Aniram | Теги: конкурс, міні-грантів, книжка, зупинка, місто, руками, ДТЕК, своїми | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]