MENU
Головна » Статті » Клуби » Клуб поетів

Білозерське – місто поетів

Вічні цінності людського буття – честь і гідність, добро і порядність, дружба і любов – затребувані сьогодні, в наш складний час, як ніколи раніше,  звучать з особливою силою, а найкраще проявляються у поетичних рядках.

Добропілля – місто поетів, адже ще з середини 80-років минулого століття у Добропіллі шириться і міцніє поетичний рух. І тепер у кожному місті великого Добропілля є свій поетичний Парнас. «Крила надії» у Добропіллі і «Пишущая братия» у Білицькому відомі далеко за межами своїх міст. А «Відродження» з Білозерського – явище нове. У його лавах – люди різного віку і різних професій: держслужбовець Наталія Хничова, ветеран праці Алевтина Мудрян, педагоги Анна Раленко, Олена Филипенко, Валентина Цикалюк, юрист Оксана Бородіна, шкільна молодь та інші. Вірші багатьох з них увійшли до книги «Білозерське. Від хутора до міста»,виданої до 100-річчя міста.

Керівником літературного об`єднання обраний Сергій Вікторович Нікода, представник творчої династії: батька Віктора Нікоди, «добропільського Єсеніна», Сергія і онуки Катерини. Твори самого Сергія увійшли не лише до збірок місцевих поетів, але і до книг «Поэт-2012» (Москва), «Многоцветье имен» (видання «Азовье», 2013 рік). Крім того, Сергій – талановитий музикант і художник.

Нещодавно білозерські поети збиралися разом, аби відсвяткувати старий новий рік. Звучали вірші, святкові побажання, виконувались колядки та щедрівки, проводились вікторини і конкурси.

Гостем свята був член поетичного об`єднання «Крила надії», голова білицької «Пишущей братии» А. Д. Копцов, який передав колегам вітання від поціновувачів позії Добропілля і Білицького, прочитав свої вірші і подарував власні збірки.

А отже, «чувства добрые лирой пробуждать» прагнуть всі творчі люди великого Добропілля. Саме в цьому – призначення поезії, яка відображає події і допомагає людям зробити правильний моральний вибір.

Ірина Калініна, голова поетичного  клубу «Крила надії» (Добропілля)


 

 

Категорія: Клуб поетів | Додав: Aniram (30.01.2016)
Переглядів: 553 | Теги: пишуща братія, білозерське, старий новий рік, відсвяткувати, клуб поетів, відродеження | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]