MENU
Головна » Статті » Клуби » Клуб поетів

Наші «Крила» - разом із «Суцвіттям»

Творче поетичне об`єднання «Крила надії» розширює межі свого поетичного впливу. В тому числі, встановлюючи дружні, братерські зв`язки з друзями по перу у сусідніх регіонах, зокрема,  у Красноармійську.

Нещодавно делегація «Крил» побувала в гостях у творчого об`єднання «Суцвіття», що вже вісім років працює в стінах Красноармійської Центральної міської бібліотеки. Біличани Євген Бахтін, Василь Брік, Світлана Курилюк на чолі з головою поетичного клубу м. Білицького «Пишущая братия» Анатолієм Копцовим стали учасниками урочистої події – прийняття до лав Національного конгресу літераторів України трьох авторів-суцвіттян – Валентина Щепотіна, Ірини Лєвєнцової та Володимира Рибальченка. Крім того, до лав «Суцвіття» було прийнято десять нових членів.

На даний момент Конгрес нараховує більше 800 членів, а його головою є Дмитро Стус – син поета Василя Стуса. Тож членство у такій представницькій фундації є вельми почесним і таким, що ставить високий рівень художньої майстерності, якого нові члени Конгресу успішно дотримуються. Голова «Суцвіття» Віталій Михайлов вручив літераторам посвідчення, а А.Д.Копцов привітав колег з визнанням їхнього таланту і подарував на знак дружби і творчої співпраці останню збірку своїх віршів.

Довідка: Творча студія «Суцвіття» включає в себе представників різних творчих напрямків, в тому числі прозаїків, поетів, художників. Вийшло в світ 28 номерів газети «Суцвіття», де надруковано 245 поетичних публікацій. Члени студії виступають на сторінках Красноармійської газети «Маяк», а також мають досвід плідної співпраці з газетою «Донеччина».

Категорія: Клуб поетів | Додав: Aniram (14.07.2015)
Переглядів: 834 | Теги: обєднання, поетичне, Крила надії, суцвіття Красноармійськ, клуб поэтов, липень 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]