MENU
Головна » Статті » Клуби » Клуб поетів

Новорічні зустрічі в клубі поетів

Востаннє любителі поезії зустрілися напередодні Нового року, аби разом відпочити, провести у минуле непростий 2014 рік, обговорити плани на рік наступний, а також у дружньому колі повеселитися і пожартувати.

У гості любителі поезії запросили директора Добропільської ЦМБ О. В. Ладченко, яка багато років всебічно сприяє плідній роботі поетичного клубу «Крила надії». Працівники ЦМБ підготували для гостей насичену конкурсно-розважальну програму: відеоподорож країнами світу у новорічну ніч, конкурс буриме, завдання на кмітливість, почуття гумору, астрологічний прогноз для всіх знаків у рік Кози.

З особливим подарунком приїхав на зустріч біличанин А. Д. Копцов: новою, особливою збіркою «Розповіді Гната Шахткова». У ній зібрані шахтарські байки, часом з солоним чоловічим гумором, тому автор завбачливо попереджає, що призначені вірші лише для дорослої аудиторії. Бібліотека теж отримала у подарунок примірник цього видання.

Ніхто не залишився осторонь свята, адже кожен з гостей підготував і зачитав новорічний вірш-привітання, висловив свої побажання всім присутнім. Наша землячка, знана поетеса Л. Я. Буратинська, подарувала бібліотеці дві збірки поетів Донецької області, у яких є і її твори: «Дальний колодец» (2013) та «Восьмое небо» (2014), які поповнять краєзнавчі поетичні полички.

     

Корисним і вельми цікавим став поетичний майстер-клас, проведений Л. Я. Буратинською для членів об`єднання.

Робота клубу "Крила надії" буде продовжена і в 2015 році, адже планів багато, і всі вони очікують на втілення в життя.

Категорія: Клуб поетів | Додав: lala (02.01.2015)
Переглядів: 730 | Теги: Крила, зустрічі, надії, Добропілля, бібліотека, клуб | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]