MENU
Головна » Статті » Клуби » Клуб поетів

«Осінніми барвами»

20 вересня в Центральній міській бібліотеці пройшов поетичний-вернісаж  під назвою «Осінніми барвами», гостями якого стали члени поетичного об’єднання  «Крила Надії». Зустріч була присвячена 120 річчю з дня народження видатного поета Сергія Єсеніна та 145 – річчю з дня народження письменника, перекладача Івана Буніна. Також цього дня були підведені підсумки минулого літа. Калініна Ірина Іванівна розповіла про зустріч представників клуба «Крила Надії», яка проходила в місті Красноармійську, зі своїми колегами по перу творчим об'єднанням «Суцвіття». Також на засіданні  йшлося про плідну співпрацю з газетою «Новий шлях» Денник А. І., Копцов А. Д., Заварзін Г. І. Своїми новими віршами поділилися з усіма присутніми Калініна І. І., Денник А. І., Мудрян А. В., Заварзін Г. І. та Омельченко М. А. представили на суд слухачів пісні на свої нові вірші. Також своєю піснею порадувала слухачів Каширська С. В.

Але минуле літо було насичене не тільки літературними досягненнями, літом відсвяткували свій день народження Каширська С. В., Омельченко М.А., Чуміков В. Ф., а також напередодні зустрічі свій день народження відсвяткувала Добровольська В. М. Багато теплих слів від всіх присутніх прозвучало на адресу іменинників і взагалі зустріч пройшла по-домашньому в затишній обстановці.


 

Категорія: Клуб поетів | Додав: Aniram (22.09.2015)
Переглядів: 493 | Теги: об’єднання «Крила Надії», поетичний вернісаж, члени, поетичного, зустріч поетів | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]