MENU
Головна » Статті » Клуби » Клуб поетів

Ретро-подорож з «Голубим вогником»

Передноворічний час з особливим почуттям чекають не лише діти. Не менше цих свят хочуть дорослі, адже так приємно повертатися хоч ненадовго у дитинство, отримувати подарунки, незважаючи ні на що вірити у диво.

Люди творчі, натхненні, члени поетичного клубу «Крила надії» збиралися на святкове засідання з гарним настроєм, у доброму гуморі, готові поділитися цими якостями з усіма учасниками. Ці святкові збори у стінах Добропільської ЦМБ були названі «Сніг кружляє, рими шукає», і передбачали легку, невимушену розважальну атмосферу відпочинку. І сподівання організаторів справдились. На засідання прийшли, як то кажуть, і стар, і млад, і біличани, і білозерці, і, зрозуміло, добропільці.

Організатори зустрічі підготували для поетів програму у формі ретро-подорожі, з піснями. «Голубим вогником», жартівливими замальовками і конкурсами. У дусі ретро був оформлений тематичний куточок, з атрибутикою 50-80-х років, а учасник засідання В. Г. Соловйов представив кінохроніку з життя Добропілля 50-60-х років, яка викликала непідробний захват глядачів. Розгулятися творчості було де. Шквал оплесків знов зірвав шановний В.Г.Соловйов, який неперевершено прочитав всім відомий вірш, але з інтонацією футбольного коментатора, вище всяких похвал був кулінарний витвір А.В.Мудрян, своїми віршами поділилися з однодумцями голова об`єднання «Крила» І.І.Калініна, керівник поетичної студії «Відродження» (м.Білозерське) С.В.Нікода, члени осередку А.Д.Копцов, О.Ю.Бородіна, А.І.Денник, новачок, учениця ЗОШ №18 з Білозерського Інна Кругова, С.Ф.Васильєв. У виконанні Світлани Каширської прозвучали її власні пісні.

Учасники святкового засідання обговорили плани на найближче майбутнє, узгодили тематику наступних зустрічей, поділилися одне з одним і цікавим, і наболілим. На завершення вечора бібліотекарі підготували заочне знайомство членів клубу з незрячою поетесою з Добропілля Л.А.Антоновою, представивши увазі аудиторії її вітальний Новорічний вірш.

Розходитися нікому не хотілося, адже так приємно святкувати у тісному колі близьких тобі по духу людей, зі спільними інтересами і поглядами на життя.

Ольга Супрядкіна, бібліотекар ЦМБ


 

 

Категорія: Клуб поетів | Додав: Aniram (24.12.2015)
Переглядів: 761 | Теги: ретро-подорож, 50-80-х років, ЦМБ, святкове засідання, Крила надії, поетичний клуб | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]