MENU
Головна » Статті » Клуби » Клуб поетів

Всі таємниці у гості до нас

У день старого Нового року у Білозерському сталася цікава культурна подія – засідання учасників літературної студії «Відродження», на яке були запрошені і члени клубу поетів м. Добропілля «Крила надії».

Творчих особистостей традиційно тепло приймає у своїх затишних стінах бібліотека ПК ш. «Білозерська» і її господиня М. Кирилова. І цього разу вона разом зі студійцями підготувала святкову програму за мотивами творів М.А. Булгакова. Адже неповторна містичність, глибина, таємничість творів великого письменника якнайкраще відповідають дивовижним новорічно-різдвяним дням.

Досвідчені автори виховують у дусі творчості талановиту молодь, школярів, які разом з педагогами та шкільними бібліотекарями були запрошені на зустріч. Театралізована частина змінилася тематичною вікториною, переможець якої отримав солодкий подарунок. Голова поетичного клубу І.І. Калініна поділилася з учасниками своїми враженнями від вечора, всі бажаючі прочитали свої твори, в тому числі з дебютної збірки «Прикосновение», разом згадали про тих, кого вже немає поруч з нами. Зустріч пройшла дуже тепло, щемно, але на високому естетичному рівні. «Крила надії» щиро вдячні організаторам, членам студії «Відродження» за гостинний прийом і цікаве, змістовно проведене дозвілля.

 

Категорія: Клуб поетів | Додав: Simply_Olya (18.01.2017)
Переглядів: 513 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]