MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

Безпечний Інтернет: культура спілкування та її значення

1 грудня працівники Центральної міської бібліотеки провели для учнів 5-Б класу НВК №4 інформаційно-виховний захід «Безпечний Інтернет: культура спілкування та її значення».

З появою Інтернету багато дітей та підлітків проводять майже весь свій вільний час у віртуальному просторі. Тому проблеми культури спілкування в Інтернеті, а також засоби впливу на свідомість дітей постають перед нами досить гостро. Саме про вміння спілкуватись, правила безпечної роботи, позитивні і негативні сторони Інтернету, правильне реагування на небезпеку в мережі – розповідали бібліотекарки. Не оминули бібліотечні працівники ще одну дуже важливу роль, яку відіграють засоби впливу на дітей та пояснили школярам про такі поняття: смайлик, спам, тролінг, флуд, мем. Набути необхідні знання в правилах Інтернет-безпеки і Інтернет-етики допоміг візуальний контент розроблений для засвоєння необхідних знань і вмінь з цього напрямку.

  

Рефлексією заходу стала перевірка набутих знань за допомогою онлайн-сервісу на якому учні пройшли тестування. Сподіваємось, що діти отримавши нові знання щодо безпеки в мережі Інтернет, зможуть уберегти себе від потенційних небезпек в глобальних мережах.

  

Матеріал підготувала завідувач відділом обслуговування ЦМБ Людмила Діденко.

Категорія: Бібліотечні події | Додав: otdelobslujivaniya (02.12.2021)
Переглядів: 118 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]