MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

"Бібліотечний етнопростір "Мотанка - сакральний оберіг"

21 липня працівники Центральної міської бібліотеки разом із спеціалістами міського Центру зайнятості провели тренінг з довготривалого безробіття. На якому розглянули питання щодо мотивації до працевлаштування, виявлення бар’єрів, які заважають працевлаштуванню та шляхи їх подолання.

Серед населення сьогодні стають популярними давні ремесла. Традиційне українське рукоділля приносить не тільки задоволення, а й може стати додатковим заробітком. Для учасників тренінгу та працівників Центру зайнятості бібліотекарі провели майстер-клас, з виготовлення ляльки-мотанки за традиційними прийомами.

 

Присутні із задоволенням поринули у манливий світ ляльки-мотанки, проявили велику зацікавленість до українських народних традицій їх символіки.

Партнерські заходи стали вже доброю традицією для наших організацій, а така співпраця допомагає спільноті не тільки у виборі нового місця роботи, а й згуртовує громаду навколо української культури.

Працівники Центральної бібліотеки та спеціалісти Центру зайнятості отримали неймовірне задоволення від спілкування, в майбутньому вирішили продовжити приємну співпрацю.

 

Чекаємо нових зустрічей!

Категорія: Бібліотечні події | Додав: voroncova78vika (22.08.2019)
Переглядів: 62 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]