MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

Бібліотека - територія добра і милосердя

Міжнародний день людей з інвалідністю– Міжнародний день ООН, встановлений резолюцією A/RES/47/3 Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року, який відзначається щорічно 3 грудня.

Цей день не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов'язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства. Прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

В нашій державі е спеціальні державні установи та громадські організації, які надають соціальні послуги громадянам, що потребують сторонньої допомоги за місцем проживання. На соціальне обслуговування в територіальних центрах мають право: громадяни похилого віку, люди з інвалідністю, хворі та інші особи, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ.

Працівники бібліотеки пропонують вашій увазі флаєр з контактними даними державних та територіальних центрів соціального обслуговування населення для надання допомоги тим, хто її потребує.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради

Територіальний центр соціального обслуговування м. Добропілля   

            Всеукраїнська громадська організація людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії»

          Українське товариство сліпих УТОС

         Українське товариство глухих УТОГ

 

  

Матеріал підготувала бібліотекар відділу обслуговування ЦМБ Наталія Гайдоба

Категорія: Бібліотечні події | Додав: otdelobslujivaniya (03.12.2021)
Переглядів: 112 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]