MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

Цей дивосвіт – бібліотека

Безмежна сила книги. Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує. Вона розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції… Книга – мудрий друг і порадник.

Саме про книгу й бібліотеку в цілому йшла мова у Добропільській Центральній міській бібліотеці під час екскурсії для вихованців дитячого садочку «Ластівка», а саме – для дитячої групи «Метелики» під керівництвом Марини Олегівни Кулік та дитячої групи «Бджілки» під керівництвом Тетяни Валентинівни Базалук, а також логопеда – Лариси Миколаївни Щербини.  Подолавши чималий шлях, діти вперше завітали до чарівної оселі книги. Допитливі малята уважно слухали розповідь бібліотекаря Людмили Олександрівни Діденко про бібліотеку та її «жителів» – книжок. Діти дізнались про нові терміни «абонемент», «читальний зал», «формуляр», про правила поведінки з книгою, про правила поведінки в самій бібліотеці.

Перше знайомство з бібліотекою для дітвори було незвичайним, загадковим і казковим. Цікавим доповненням екскурсії став захоплюючий аукціон загадок, а різноманітний калейдоскоп-конкурс «Вгадай мелодію» допоміг пригадати відомих персонажів чарівних казок та мультфільмів.

Усміхнені обличчя дітей та сяючі оченята свідчили про те, що екскурсія всім сподобалась. І наступний візит до бібліотеки не забариться.

Категорія: Бібліотечні події | Додав: maryshyak (19.09.2018)
Переглядів: 466 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]