MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

«Цей дивосвіт – бібліотека»

Разом з робочим тижнем у Добропільській Центральній міській бібліотеці розпочались і чергові екскурсії для дітей. До бібліотеки завітали школярі 2-В класу НВК №4 під керівництвом класного керівника Надії Володимирівни. Як завжди, знайомство з читальнею розпочалось з відділу абонементу, де дітям розповіли про правила для читачів, про їх можливості. Не обійшлося й без цікавих фактів з історії виникнення книги.

А найзахопливішим для дітлахів виявилось самостійне пізнання відділу: книжкових стелажів, дитячого куточку, книг та журналів. Плавно перейшовши до читального залу, школярі поринули у атмосферу тиші та затишку, бо саме цих правил повинна дотримуватись кожна людина, яка завітала до бібліотеки.

Прослухавши деякі обовязки користувачів читального залу, діти переглянули невеличкий відеоролик «Книжковий калейдоскоп» про тісний звязок книг з фільмами, мультфільмами та казками. Вікторини стали теж у пригоді. Отож, залишали читальню вихованці НВК №4 з піднесеним настроєм та купою нових вражень.

Категорія: Бібліотечні події | Додав: maryshyak (25.09.2018)
Переглядів: 473 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]