MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

Детективне агентство

3 червня до Центральної міської бібліотеки завітали вихованці пришкільних таборів НВК № 4 та НВК № 7. Бібліотекарки підготували дітям цікаву, пізнавальну зустріч, запропонувавши їм відчути себе справжніми детективами та відкрити власне детективне агентство.

Не встигли діти навіть придумати назву своєму агентству, як отримали листа від Агати Містері - головної героїні детективних пригод, дівчинки, яка наділена дивовижним чуттям і феноменальною пам’яттю, мріє стати письменницею детективних романів, Вони  разом зі своїм двоюрідним братом Ларрі, студентом детективної школи, подорожують світом  і  розв’язують найзаплутаніші секрети. Щоб спіймати злодія та знайти королівські прикраси вони попросили допомоги у відвідувачів бібліотеки.

       

Ларрі і Агата залишили дітям завдання та підказки, але чаклунка намагалася всіляко завадити влаштовуючи засідки. Розв’язуючи ребуси, вгадуючи різні звуки, малюючи та шукаючи підказки вихованці табору не здавалися і дізнавалися все більше інформації про злодія і проте де знаходяться прикраси.

Подолавши всі перешкоди діти знайшли сейф, підібрали до нього код і повернули королеві викрадені прикраси.

       

Кожна дитина, розвиваючи пізнавальний інтерес, уяву та кмітливість, відчула себе детективом.

Ще більше пригод та детективних історій чекають на читачів у серії книг Сера Стіва Стівенсона «Агата Містері». Завітайте до ЦМБ та пориньте у світ пригод.

Матеріал підготувала завідувачка відділом обслуговування ЦМБ Діденко Л.О.

Категорія: Бібліотечні події | Додав: otdelobslujivaniya (03.06.2021)
Переглядів: 104 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]