MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

Дистанційне навчання - нові можливості для простору креативного навчання «Ти можеш усе»

З 18 жовтня на території Донецької області почали діяти карантинні обмеження  «червоної» зони. Усвідомлюючи важливість забезпечення віддаленого доступу до інформаційних ресурсів, працівники Центральної міської бібліотеки вкотре перейшли на онлайн обслуговування.

Використання комп'ютерних та телекомунікаційних технологій у роботі бібліотек стало невід’ємною складовою для підвищення якості бібліотечно-інформаційного обслуговування. У сучасного бібліотекаря є всі можливості для створення цікавого та пізнавального онлайн контенту. 

     

Офлайн заняття, що проходили в бібліотеці в рамках реалізації проєкту простір креативного навчання «Ти можеш усе», допомогли молоді з інвалідністю опанувати базові медійно-цифрові компетенції. Кожного разу, в період дистанційного обслуговування, бібліотекарки знаходять нові алгоритми та канали  комунікацій зі своїми користувачами. За допомогою онлайн сервісів, мультимедійних матеріалів, веб-ресурсів, віртуальних вікторин, тестів бібліотекарки проводили заняття в мережі в режимі реального часу. Користувачі простору протягом тижня отримували завдання, спілкувалися з бібліотекарками та надсилали виконані роботи на перевірку.

Матеріал підготувала завідувач відділу обслуговування ЦМБ Діденко Л.О.

Проєкт реалізується за підтримки Британської Ради в рамках Проекту «Активні громадяни».

 #britishcouncil

#activecitizensua

 #dobrolibrary

#бібліотеки_Добропілля

 #ДЦМ_ДОБРО

 

В рамках проведення Всесвітньго тижденя медійної та інформаційної грамотності 2021

#MIL2021

#MIL2021_Ukraine_library

Категорія: Бібліотечні події | Додав: otdelobslujivaniya (22.10.2021)
Переглядів: 91 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]