MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

"Диво-перлина – моє Добропілля"

Якщо спитати у будь-якого жителя Добропілля, яке свято є найбільш улюбленим серед жителів, то відповідь буде однозначною – День шахтаря. Бо вугілля для нашого міста – запорука життя і добробуту його мешканців, поступального соціально-економічного розвитку всього шахтарського регіону. Тому і День міста завжди святкується разом з цим найвагомішим професійним святом.

Добропільська Центральна міська бібліотека до Дня міста і Дня шахтаря підготувала масштабну книжкову виставку-подяку «Диво-перлина – моє Добропілля». Виставка містить чотири розділи, в яких охоплено різні сторони життєдіяльності міста і тих, хто складає його славу і гордість – гірників.

Розділ «Моє місто не старіє, моє місто розцвіта» зацікавить тих, хто хоче більше дізнатися про наш регіон, його адміністративні, геральдичні, територіальні особливості, переглянути старі фото та сучасні міські краєвиди.

Славу міста складають його люди, які своїми діяннями створили Добропілля посеред Дикого степу. Саме видатним особистостям присвячений розділ «Імена в історії Добропілля».

У розділі «Слово поета – слово пророче» любителі поезії можуть доторкнутися до творчості членів клубу поетів «Крила надії», особливу увагу мають привернути поезії, присвячені Добропіллю і нелегкій шахтарській праці.

Особливо почесне місце – розділу «Герої вибоїв і боги гори», адже він пропонує відвідувачам бібліотеки своєрідну галерею героїв шахтарських горизонтів, в тому числі Героїв Соціалістичної Праці і Героїв України, таких як І.К. Єрмольчук, Ф.Г. Чабан, С.Г. Арутюнов, В.Г. Літвінов.

Кожен розділ виставки супроводжується цитатами з віршів поетів Добропілля, присвячених рідному місту і звитяжній шахтарській праці.

Ольга Супрядкіна, бібліотекар ЦМБ.

Категорія: Бібліотечні події | Додав: Simply_Olya (26.08.2016)
Переглядів: 491 | Теги: 2016, День міста, День шахтаря | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]