MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

Екологічні проблеми сучасного світу

06 листопада працівники Центральної міської бібліотеки провели урок «Екологічні проблеми сучасного світу» для учнів 3-Б класу НВК № 4.

Під час заходу учні переглядали відео про забруднення довкілля.  Присутні дізнались про найважливіші причини для сортування сміття, що відбувається з невідсортованим сміттям на сміттєзвалищах, що органічні відходи можна компостувати та перетворювати на добрива чи біогаз, а вторсировину можна переробляти на нові речі, навчались правилам сортування відходів, ділились власним досвідом та розмірковували над тим, яку загрозу наносить сміття навколишньому середовищу. На згадку про зустріч школярі отримали еко-розмальовки "Веселий контейнер".

      Економічне зростання і сталий розвиток вимагають термінового скорочення впливу на екологію шляхом змін у виробництві та споживанні товарів і ресурсів. Адже, на сьогоднішній день в Україні проблема смітників – одна з найважливіших і найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища. Сподіваємся, що школярі відповідально ставитимуться до навколишнього середовища

Категорія: Бібліотечні події | Додав: otdelobslujivaniya (09.11.2020)
Переглядів: 54 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]