MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

«Європа далека і близька»

Де́нь Євро́пи — свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 р. Свято було встановлено «…враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію…» згідно з Указом Президента України «Про День Європи» від 19 квітня 2003 р. № 339/2003.

Жителі України відзначають його як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту, адже невід`ємною частиною великої європейської сім`ї є і наша країна.

До євроінтеграційних процесів долучилася Добропільська Центральна міська бібліотека, підготувавши низку інформаційно-навчальних заходів, в тому числі книжкову виставку-європункт «Європа далека і близька» у читальному залі. Експозиція виставки складається двох розділів. «Європа – наш спільний дім» включає в себе літературу в рамках роботи європункту у нашій бібліотеці. Широко представлена інформація про склад, базові принципи, структуру, права та обов`язки країн-членів Євросоюзу, можливості співпраці України та ЄС, навчання та обміну тощо. Є можливість ознайомитися з особливостями подорожей країнами Європи, дізнатися про їхні пам`ятні місця та природні цікавинки.

                                                                               

2016 оголошено роком англійської мови в Україні. Відповідний Указ Президента України Петра Порошенка був опублікований на офіційному сайті 16 листопада 2015 року.

Рішення ухвалили для того, щоб якомога більше громадян почали вивчати англійську мову задля доступу до світових можливостей та інтеграції до європейського простору. Відштовхуючись від цього, у наступному розділі під назвою «2016 – Рік англійської мови в Україні» бібліотека презентує вашій увазі навчально-довідкову літературу з англійської мови, а також цікаві оповіді про відомих англійських письменників, таких як Чарльз Діккенс та Джером К. Джером. Впевнені, що кожен відвідувач неодмінно знайде для себе духовну поживу на нашій виставці.

                                                                                                                                                                                                                                                 

Категорія: Бібліотечні події | Додав: marishasio2013 (21.05.2016)
Переглядів: 563 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]