MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

Голокост - шрам на серці людства

«Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…» – про це говориться у Резолюції Генеральної асамблеї ООН № 60/7, яка була прийнята 1 листопада 2005 року. Саме цим документом визначено 27 січня як Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

 З нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту у Добропільський центральній міській бібліотеці проведено історичну годину «Голокост – шрам на серці людства» для учнів 11-А классу НВК№7. Під час заходу діти дізналися багато історичних  фактів, представлених у відеопрезентації, які увійшли в історію, як трагедія ХХ століття і передають всю глибину трагізму приречених на смерть, мільйонів безневинно убитих людей різних національностей, більшість з яких були євреї.

До уваги школярів бібліотекарки представили літературу з данної тематики, яка є у фонді бібліотеки.

Сьогодні  ми, нове покоління, повинні берегти пам’ять про Голокост, формувати наш світогляд в умовах толерантності та належного ставлення до полікультурних, загальнолюдських цінностей, щоб більше ніколи у світі не повторилася ця жахлива трагедія в світовій історії.

Матеріал підготувала бібліотекар ВО Гайдоба Н.Ф.

Категорія: Бібліотечні події | Додав: otdelobslujivaniya (26.01.2022)
Переглядів: 174 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]