MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

«Їхні імена – окраса краю»

Немає землі кращої, ріднішої, ближчої серцю, ніж та, на якій родився, де живуть найдорожчі у світі люди, де тобі завжди раді. Історія рідного краю – неодмінна складова історії країни, і молоде покоління має знати тих, хто прославив маленьку батьківщину.

22 вересня у читальному залі Добропільської ЦМБ проходила краєзнавча мандрівка «Їхні імена – окраса краю», для учнів 8 класу НВК-ліцею, присвячена видатним особистостям Доброго Поля.

Підбираючи кандидатури для розповіді, бібліотекарі керувалися не лише масштабом внеску людини у розбудову міста, але і особистими, неординарними якостями кожного з них. Дагестанець, Герой Радянського Союзу шахтар Сулейманов, людина неймовірної  фізичної сили, Герой Соціалістичної Праці Чабан, Заслужений будівельник України, підводник Павловський, лікар-краєзнавець Подолян, спортсменка і багатодітна мати Олена Чабаненко та інші.

Учениці Бутько Дар`я та Богун Крістіна прочитали вірші гості зустрічі, голови клубу поетів м. Добропілля І.І. Калініної, яка розповіла молоді про перші поселення на Добропільщині, про роки становлення і розвитку міста, прочитала свої вірші, присвячені Добропіллю, а також зуміла донести до підлітків атмосферу поетичного натхнення і творчості.

Восьмикласники жваво взяли участь у краєзнавчій вікторині, а прощаючись, щиро попросили наступного разу розширити вікторину. Зустріч пройшла, як-то кажуть, на позитиві і яскравих емоціях, а отже, надовго залишиться у пам`яті підростаючого покоління.

Категорія: Бібліотечні події | Додав: Simply_Olya (22.09.2016)
Переглядів: 501 | Теги: почесні громадяни міста Добропілля, краєзнавча мандрівка, краєзнавство | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]