MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

Кіноклуб DocudausUA

7 червня на засідання Кіноклубу DocudausUA до Центральна Міська Бібліотека Добропілля завітали учні вже 8-го класу НВК№4 разом зі своєю керівницею Шафорост Мариною Миколаївною.

В рамках кіноклубу дивились фільм «Джованні та балет на воді» та розмірковували на тему прав, гендерної рівності та стереотипів.

Люди часто стикаються з нерозумінням іншими людьми своєї поведінки у виборі захоплень чи вподобань. Суспільство під тиском стереотипів нав’язує певні ролі чоловікам і жінкам, хлопцям і дівчатам. Так Джовані натикається на нерозуміння однолітків, з нього кепкують, бо він займається «дівчачим» видом спорту. Та все ж поруч знаходяться люди, які підтримують хлопця, розділяють його захоплення і допомагають досягнути мети.

Різні думки і різні враження викликав фільм у глядачів:

Історія Джовані - це приклад великої боротьби малого хлопця. Він відстояв своє право на свободу волевиявлення: «Ст. 12. Дитина має право вільно висловлювати власні погляди з усіх питань, що торкаються дитини, причому поглядам дитини приділяється належна увага». Його наполегливість у досягненні мети заслуговує на повагу.

Спорт – це не про стать чи гендер, це про рівні можливості для кожної людини. Існує багато прикладів, коли жінки досягали успіху у силових видах спорту, а серед чоловіків є багато відомих фігуристів, волейболістів, тенісистів.

Повага і прийняття – це важливо для кожної людини, дитини незалежно від статі. Кожен має свої відмінності і особливості, всі люди різні у своїх уподобаннях, але кожна людина заслуговує на повагу. Людські цінності не менш важливі за права людини.

Сьогоднішня зустріч залишила приємні враження і у бібліотекарок. Ми пишаємось і надихаємось знайомством з такими цікавими, обізнаними підлітками. Нас попереду чекають нові цікаві заходи.

Категорія: Бібліотечні події | Додав: otdelobslujivaniya (08.06.2021)
Переглядів: 50 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]