MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

Краєзнавчі сходинки «Під захистом Святих гір»

2 липня 1932 року Постановою ВУЦВК було утворено Донецьку область із центром у місті Артемівськ (Бахмут), у складі 12 міських рад та 23 районів. В цьому році святкується 85 років з Дня її заснування. Заходи в бібліотеках Добропільської міської ЦБС з цієї нагоди гармонічно доповнюють один одне та все більше розкривають історію нашої малої батьківщини.

25 липня в Центральній міській бібліотеці до святкування ювілею Донецької області презентовано книжну виставку з цікавою формою роботи – краєзнавчі сходинки «Під захистом Святих Гір». Успенська Святогірська Лавра як однин із найстаріших і значних релегійних центрів знаходиться в Донецькій області і є символом її духовності.  Обитель стоїть на правому березі Сіверського Дінця — на схилах покритої лісом гряди крейдяних гір, один з яких прикрашений вільною від дерев білою прямовисною кручею.

Спускаючись книжними  імпровізованими сходинками, відвідувач бібліотеки має можливість ознайомитися з усіма містами Донецької області. Адже кожне місто донецького регіону унікальне. Так Лиман славиться неповторною красою природи, Соледар – соляними шахтами, Маріуполь – курортами, Слов'янськ – цілющими властивостями озер, а Краматорськ є центром промисловості Донецького регіону.

Вінцем композиції виставки є подіум з краєзнавчою інформацією про Добропільщину. Тут розміщено матеріали, які відображають любов та особливий трепет до рідного невеличкого шахтарського міста – Добропілля. Краєзнавчий напрямок в бібліотечній справі займає особливе місце, саме до малої батьківщини кожен відчуває невимовні почуття гордості. На виставці представлене «чорне золото» Донбасу – фрагмент глиби кам’яного вугілля, яке завжди асоціюється з нашим містом, адже на його території розміщено декілька шахт. Завдяки представленим матеріалам, користувачі мають змогу згадати, що в нашому промисловому регіоні є унікальні і мальовничі місця, де можна відпочити та з користю провести час.

Категорія: Бібліотечні події | Додав: Simply_Olya (25.07.2017)
Переглядів: 504 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]