MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

Літературно-мистецький фестиваль «Кальміюс»

4 листопада в Добропільській центральній міській бібліотеці відбулася значуща подія, до нас завітали учасники літературно-мистецького фестивалю «Кальміюс» за підтримки американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» - сучасні українські письменники Сергій Пантюк і Євгенія Пірог.

В рамках цього фестивалю була проведена активна зустріч письменників з громадою м. Добропілля. Кожен хто завітав сьогодні в бібліотеку мав нагоду наживо поспілкуватися з відомими письменниками, дізнатися більше про їх творчий шлях, послухати поезію, та казки, придбати книги з ексклюзивним автографом.

Присутні на літературній зустрічі одержали масу позитивних емоцій від Сергія Пантюка та його життєвих порад. А діти з особливими вадами порозумілися з Євгенією Пірог, отримавши задоволення від прослуховування її чудових казок, віршиків в ігровій формі.

А також організатори фестивалю «Кальміюс», івент-менеджер Олександра Папіна, ощасливила бібліотеку приємним подарунком – новенькими книжками. Дуже дякуємо від всіх наших читачів за можливість читати нові книги.

І на останок, приємний день добігав свого кінця м. Білозерське з виставою «Аліса» від Першого театру із Львова.

Категорія: Бібліотечні події | Додав: abibliograf (05.11.2019)
Переглядів: 46 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]