MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

«Майстерня добра»

  Вже традиційно, що п’ятниці,  в Центральній міській бібліотеці проходять зустрічі для учасників клубу «У колі друзів». Не стала  винятком і п’ятниця 28 лютого. Та сьогоднішня зустріч проходила в досить незвичній обстановці, адже до «друзів» з майстер класом завітали учні 8 – А класу НВК №7 на чолі з класним керівником І.М. Булах.

Перед зустріччю хвилювались всі. Підлітки від того, що не знали як себе поводить, адже  в повсякденному житті майже не спілкуються з людьми з інвалідністю. Молодь хвилювалась через те, що в силу життєвих обставин коло їх спілкування досить обмежене, а нові знайомства це завжди хвилююче.

Та вже з перших хвилин спілкування  невпевненість у собі та нерішучість зникли і у школярів і у молоді.  Тож з жартами  допомагаючи один одному почали виготовляти метелика. Важливу роль у створенні дружнього настрою відіграла Ірина Михайлівна Булах, саме вона й проводила майстер клас. А оскільки вона за фахом  вчитель англійської мови, тож і майстер клас проходив частково англійською, що викликало жваве зацікавлення у всіх присутніх. Ну а дружні посиденьки за чашкою гарячого чаю ще більше посприяли згуртуванню. 

Категорія: Бібліотечні події | Додав: otdelobslujivaniya (28.02.2020)
Переглядів: 36 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]