MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

МАНДРУЄМО КНИЖКОВИМ ЦАРСТВОМ

  Сьогодні в бібліотеці весело і гомінливо. Учні воскресної школи Добропільського благочиння завітали до нашого книжкового царства.

 Розпочалась екскурсія з абонементу нашої бібліотеки, яку провела бібліотекарка - Діденко Людмила Олександрівна. Діти познайомились з новими поняттями: абонемент , формуляр, каталог. Дізнались, що кожна книга має свою домівку, адресу, інвентарний номер і безперечно свого читача. Розгадали літературний кросворд, самостійно пройшли маленькими «бібліотечними вуличками», взяли до рук вподобану книжечку і згодом відправились далі. 

 Помандрувавши по абонементу, продовжили подорож до читальної зали. А там теж багато цікавого та незвіданого. Ірина Олександрівна Папето розповіла вихованцям воскресної школи про історію виникнення письма, книги, бібліотеки. Діти, разом з бібліотекаркою та працівниками воскресної школи згадали про наскельні малюнки, старослов’янську абетку, Нестора літописця, Ярослава Мудрого. Як же були здивовані наші гості тим, що першими бібліотекарями були саме монахи. А в давнину книги були приковані до стелажів важкими ланцюгами, щоб ніхто не зміг вкрасти їх. Саме книги були занадто дорогими, а не золото та срібло.

 Яка мандрівка без гри? Тому вперед…… Вихованці воскресної школи із задоволенням, дуже швидко давали відповіді на завдання - «Вгадай мелодію» та «Казкового калейдоскопу».

Діти не хотіли покидати затишну оселю нашої бібліотеки. Тому бібліотекарки запропонували їм на останок – розважально - танцювальний марафон. Півтори годині спілкування проминули непомітно, настав час сказати ДОПОБАЧЕННЯ! ЧЕКАЄМО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!

Категорія: Бібліотечні події | Додав: abibliograf (02.11.2019)
Переглядів: 57 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]