MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

Медійна та інформаційна грамотність

   25 жовтня в Україні розпочався Всесвітній тиждень медійної та інформаційної грамотності (Global MIL Week). Співорганізаторами цього року виступають ЮНЕСКО та Південна Африка, а гасло тижня – "Медіа- та інформаційна грамотність для суспільного блага".

   Уперше святкування глобального тижня медійної та інформаційної грамотності відбулося восени 2012 року. Згідно з задумкою організаторів, Всесвітній тиждень медійної та інформаційної грамотності має об’єднати активістів із різних країн, які вважають медійну та інформаційну грамотність дієвим способом активізації міжкультурного діалогу. 

    Сьогодні ми живемо у світі з різким збільшенням доступу до інформації та онлайн спілкування і Інтернет, без сумнівів, став ядром інформації. Серед шаленого потоку буває важко визначити, яка інформація є достовірною, а іноді й незрозуміло, як варто на неї реагувати, ділитися та коментувати. Це все ускладнюється кризою COVID-19, коли дезінформація та фейки сміливо розгулюють Мережею. Тож надзвичайно важливо навчитися основам медійної та інформаційної грамотності, розуміти, що у світі жорстких реалій інформаційного простору для кожної людини – це справді необхідний інструмент для захисту від дезінформації.

      І для Вас стане в нагоді інформаційна листівка «Медіа та інформаційна грамотність», яку підготували До Всесвітнього тижня медійної та інформаційної грамотності працівники Центральної міської бібліотеки.

Screenshot-1
 

Screenshot-2 Матеріал підготувала бібліотекар відділу обслуговування ЦМБ Наталя Кузьміна

Категорія: Бібліотечні події | Додав: otdelobslujivaniya (27.10.2021)
Переглядів: 196 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]