MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

Моя суверенна Україно!

21 січня до Центральної міської бібліотеки на патріотичний захід «Моя суверенна Україна!» завітали учні 4-А класу НВК № 7.

Бібліотекарки розповіли дітям про свято, яке в Україні будуть святкувати вже завтра, 22 січня – День Соборності України. Діти дізнались про його історію і саму сутність поняття «соборність». За допомогою відео-презентації працівники бібліотеки розповіли дітям про видатних українців, які протягом віків займались практичним втіленням соборності, учні довідались про всеукраїнську акцію «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом яка відбулась 20 січня 1990 року, як символ духовної єдності людей східних і західних земель України.  Переглянувши відео «Самі красиві міста України» разом здійснили віртуальну подорож мальовничими містами України.

Державні символи є важливим атрибутом сучасної держави, складовою її конституційного ладу. Разом з дітьми прослідкувавши, як історично склалася держава та її символіка, бібліотекарки запропонували школярам поімпровізувати та продемонструвати однокласникам сценку «Символи України». Діти швидко прийняли амплуа головних персонажів – мати України, Тризуба, Прапору, Гімну. На завершення виступу учнів залунав Гімн України.

Четверокласникам був запропонований майстер-клас в техніці – аплікація із виготовлення креативних, патріотичних листівок. Діти виготовили серце з паперу, яке оформлене в кольори українського прапору та оздоблене соняшником, як символ соборності українського народу.

 

Матеріал підготувала завідувачка відділом обслуговування Людмила Діденко.

Категорія: Бібліотечні події | Додав: otdelobslujivaniya (21.01.2022)
Переглядів: 70 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]