MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

«Морська подорож»

Літо, тепла пора року, а хто не мріє про відпочинок? Кожен мріє! Хто про гори, хто про ліс, а хтось і про море. Саме тому бібліотекарі запропонували дітям здійснити «Морську подорож» глибинами моря і відтворити мешканців морського дна.

Кожного місяця бібліотекарі Добропільської Центральної міської бібліотеки ходять в гості до вихованців Центру психологічної реабілітації дітей м. Добропілля. І в липні місяці діти також не залишилися без уваги працівників бібліотеки. Вони завітали до них з цікавою пропозицією створити анімацію та перетворитись на маленьких чаклунів, які зможуть оживити морських мешканців.

Дітлахи Центру різного віку, але кожен із них був задоволений творчим процесом. Спочатку вони перерахували всіх морських мешканців, яких знають, а потім розфарбували їх. Всі діти були зацікавлені створенням анімації, кожен намагався щоб йому як найбільше дісталося роботи зі створення декорацій, дітям дуже сподобалося користуватися фотоапаратом. А самих маленьких не залишив байдужим штатив під фотоапарат, вони із цікавістю придивлялися до нього, заглядали в об’єктив камери. Радісно те, що кожен з вихованців центру залишив залу із посмішкою на обличчі й теплими словами про нашу зустріч.

Те що у нас вийшло дивіться самі.

Категорія: Бібліотечні події | Додав: abibliograf (06.07.2018)
Переглядів: 254 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]