MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

«Мрію, щоб світ був з війною не знайомий!»

8–9 травня Україна традиційно відзначає День пам’яті та примирення. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі, увічнити пам’ять про загиблих воїнів та жертв війни.

Бібліотекарі Добропільської Центральної міської бібліотеки також долучились до вшанування цієї дати і провели цикл заходів для своїх користувачів.

8 травня в читальному залі для учнів 4-А класу НВК №7 пройшла історична година «Мрію, щоб світ був з війною не знайомий». А 10 травня в гості до бібліотеки на урочистий захід «Війна пройшла, а пам'ять залишається», завітали учні 6 класу ЗОШ №6.

Бібліотекарі розповіли дітворі про подвиг українського народу, його визначний внесок у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні. Зважаючи на юний вік учасників, бібліотекарі зробили акцент на розповіді про дітей-героїв війни, їх подвиги. Підкреслили, що діти були такими ж школярами, як і присутні, і в страшні для країни часи, жертвуючи своїм життя, захищали Батьківщину.

А з метою привернення уваги користувачів до друкованих видань, що містяться в фонді бібліотеки і розкривають тему Другої світової війни, в читальному залі було експоновано виставку «Пам’ятаємо, щоб жити». Розділ виставки «Стежками спогадів і болю» висвітлює події Другої світової війни в Україні, а розділ «Ми пам’ятаємо, ми пишаємось» дає змогу читачам дізнатись про Донеччину в період війни та імена героїв-краян, що захищали Донеччину від фашизму.

Не маємо права забути про страшну трагедію та мусимо пам’ятати, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

 

Категорія: Бібліотечні події | Додав: abibliograf (10.05.2018)
Переглядів: 231 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]