MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

«На варті Вітчизни»

6 грудня 1991 року Верховна Рада України прийняла закон «Про оборону України» та «Про Збройні Сили України». Тому саме ця дата увійшла в історію сучасної Української Держави, як День Збройних Сил України.

Тож саме в цей день в читальному залі Центральної міської бібліотеки пройшли поспіль два патріотичних уроки «На варті Вітчизни». В гості до бібліотеки з різницею в часі 30 хвилин завітали учні 1 класу у супроводі свого класного керівника Т.П. Димчук та учні 4 – А класу під керівництвом В.П. Лейби.

Учні першого класу, які завітали до бібліотеки вперше, з великою цікавістю слухали розповідь бібліотекарів, з подивом роздивлялись книжкові стелажі та із задоволенням брали участь в конкурсах. А от четверокласники, на відміну від своїх молодших «колег», постійні гості бібліотеки, багаж знань мають більший, тож і почувають себе більш впевнено і не тільки вчаться, але й діляться своїми знаннями з бібліотекарами.

В ході заходу дітвора дізналась про історію та традиції українського війська від Київської Русі до сучасного часу, розв’язували тематичний кросворд та власноруч виготовили листівку-сорочку з привітанням для своїх татусів.

Тож не зважаючи на досить напружений день і втому, розумієш, що втома ця приємна і день пройшов не даремно. Бо маємо надію, що всі 56 учнів, які сьогодні відвідали бібліотеку, отримали нові знання, та обов’язково повернуться вже в якості читачів.

     

Категорія: Бібліотечні події | Додав: abibliograf (07.12.2017)
Переглядів: 268 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]