MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

«Немає переводу добрим звичаям народу»

Мабуть, не має жодної дитини яка б не чекала на зимові свята. Бо саме вони є найбільш чарівними, веселими, сповненими мріями та сподіваннями. А взимку майже щодня свято. Не дарма в народі кажуть: «Зима прийшла і свята привела». Центральна міська бібліотека розпочала цикл зимових свят ще в грудні, з відзначення улюбленого дня всіх малюків – Дня Святого Миколая. Готуючись до зимових свят бібліотекарі намагалися привернути увагу своїх користувачів до українських народних свят та обрядів, бо саме вони є неодмінною складовою духовного багатства українського народу.
Тож продовжуючи цикл зимових свят 11 січня в Центральній міській бібліотеці відбувся народознавчий захід «Немає переводу добрим звичаям народу». Учасниками заходу були учні молодших класів НВК № 7 в супроводі вчителів та батьків. Гості свята та працівники бібліотеки мандрували зимовими місцями, відтворюючи деякі українські народні свята й обряди. Пригадали різдвяні колядки, заспівали щедрівки та з’ясували звідки пішла традиція відзначати Старий Новий рік, не оминули своєю увагою і Водохреща – традиційне церковне святом, яке з’явилося в українській культурі разом із християнством. А останньою «зупинкою» стало свято Масляної.
Більшість традиційних українських свят тим чи іншим чином пов’язані з історичною та культурною спадщиною, що дісталася нам у спадок від наших прадідів. А ми маємо зберегти її та передати наступному поколінню.

   

Категорія: Бібліотечні події | Додав: abibliograf (12.01.2018)
Переглядів: 242 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]