MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

«Новому шляху – 85!»

 У лютому 1935 року за рішенням Добропільського райкому КП(б)У вийшов у світ перший номер Добропільської газети «Новий шлях». Газета має довгу і цікаву історію, вона жила і розвивалася разом з нашим містом і районом, була ретельним літописцем усіх визначних подій, торкалась доль тисяч людей, бо входила у домівки земляків як добрий друг, порадник, як член родини.

До 85-річчного ювілею в читальному залі Центральної міської бібліотеки відбулась урочиста зустріч членів поетичного об'єднання "Крила надії". На захід були запрошені люди, які все своє життя пов`язали з газетою – журналісти, ветерани видання, друзі газети, учасники ансамблю гарного настрою «Душа співає».

Учасники заходу пригадали історичні етапи розвитку газети, майже всі запрошені побачили себе і своїх друзів на фотографіях представлених на фотовиставці, що була презентована в читальному залі.

Поділились своїми спогадами про нелегку працю гості бібліотеки, які створювали газету у стінах друкарні, формували її зовнішній вигляд і індивідуальність. Серед них ветеран «Нового шляху» М. Г. Принцевський, лінотипистка Л.М. Леонова., колишній заступник редактора І.І. Калініна, журналіст Ю.В. Бурховецька, 

З теплими побажаннями прийшли привітати з 85-річчям «Новий шлях» учасники ансамблю «Душа співає», поет і композитор С.В. Каширська.

Саме зі сторінок міськрайонки бере початок поетичне слово нашого краю. Утворившись на початку 80-х у стінах редакції, поетичне об`єднання на початку 2000-х відродилося при бібліотеці, де плідно працює до сьогодні.

Тепла зустріч закінчилася гарячою чашкою чаю у колі однодумців і друзів, якими багата наша газета. Тож хай так буду ще дуже багато років! 

Категорія: Бібліотечні події | Додав: otdelobslujivaniya (23.02.2020)
Переглядів: 68 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]