MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

Оберіг нашої державності

Напередодні 25-її річниці Конституції України працівники Центральної міської бібліотеки завітали до вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей на правову годину «Оберіг нашої державності».

 

Символіка - своєрідна візитна картка країни. Історично склалося так, що кожна країна має свої Державні та народні символи. Бібліотекарки розповіли дітям легенду про Державні символи та запропонували прочитати статтю 20 «Конституції України» де написано, що Державними символами України є Державний Прапор, Герб і Гімн України. Крім цих символів, українці мають ще й народні, поетичні символи України, які споконвіку шанують і бережуть. Про значення народних символів вихованці центру прочитали в книзі «Українська  міфологія: символіка», яку їм презентували бібліотекарки.

Для дітей центру було підготовлено багато цікавих завдань:  прислів’я та приказки про повагу та любов до рідної землі, кросворд «Українська символіка» і різні за фактурою та кольором предмети для створення колажу з Державними та народними символами України.

Кожна дитина отримала від працівників бібліотеки солодкий подарунок та канцелярське приладдя.

Шановні мешканці громади, якщо ви бажаєте долучитися до підтримки дітей, які знаходяться в Центрі соціально-психологічної реабілітації залишайте в Центральній міській бібліотеці канцелярське приладдя.

Матеріал підготувала завідувачка відділом обслуговування ЦМБ Діденко Л.О.

Категорія: Бібліотечні події | Додав: otdelobslujivaniya (23.06.2021)
Переглядів: 75 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]