MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

Портрет читача в інтер’єрі бібліотеки

Портрет читача в інтер’єрі бібліотеки

З лютого до квітня 2013 року серед бібліотек Добропільської міської ЦБС (на міському рівні) проводився фотоконкурс «Портрет читача в інтер’єрі бібліотеки», присвячений Всеукраїнському дню працівників культури.

Метою фотоконкурсу було: Формування позитивного іміджу бібліотек Добропільської ЦБС як сучасних закладів культури. Стимулювання прагнення бібліотекарів до професійного зростання та популяризація сучасної бібліотеки за допомогою засобів візуальної культури.

На конкурс були представлені фотографії повсякденної тематики, які відображають моменти відвідування бібліотеки людьми різного соціального статусу, віку, статі, національності, з особливими потребами і демонструють толерантність, відкритий, безперешкодний доступ до інформації в бібліотечних закладах; які демонструють змістовне проведення часу в бібліотеках з метою спілкування, відпочинку, навчання, відвідування соціокультурних заходів тощо; які розкривають використання читачем ДБФ, ДБА, роботу бібліотеки у напрямку ББЗ.

Отже, пропонуємо переглянути найбільш вдалі фотороботи від учасників конкурсу.

Центральна міська бібліотека м. Добропілля:

  

  

  

  

  

  

Бібліотека-філія № 2 м. Білозерське:

  

  

Бібліотека-філія № 3 смт. Новодонецьке:

  

  

Бібліотека-філія № 4 м. Білицьке:

  

  

Найкращі фотороботи зайняли своє місце на підвісній виставці «Бібліотека очима читача» в холлі Центральної міської бібліотеки.

Методико-бібліографічний відділ ЦБС щиро дякує всім учасникам конкурсу і бажає творчого натхнення, задоволення від своєї роботи і майбутніх перемог!

МБВ Добропільської міської ЦБС


Категорія: Бібліотечні події | Додав: lala (19.07.2013)
Переглядів: 1144 | Коментарі: 1 | Теги: портрет, бібліотеки, фотоконкурс, читача, інтер'єрі | Рейтинг: 4.5/4
Всього коментарів: 1
1 lala   [Матеріал]

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]