MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

«Правова сила держави»

28 червня Україна відзначає державне свято — День Конституції України. 20 років тому Конституція стала важливим етапом в українському державотворенні та законотворчості, у розвитку українського суспільства.

На передодні цієї ювілейної дати в читальному залі ЦМБ святково розгорнулася  книжково-інформаційна експозиція «Правова сила держави». Представлена виставка вмішує три розділи, які надають можливість всім бажаючим ознайомитися з важливим значенням Конституції, її історією та видами і поняттями конституційних законів.

Перший розділ експонується під назвою  «Конституція: історичний шлях». Для  інформаційного наповнення цього розділу, бібліотекарі  звернулись до архіву зберігань мiськрайонної газети «Новий шлях». Газетні статті допоможуть поринути всім нам в святкову атмосферу тих років, розкажуть етапи створення та прийняття Конституції України, які були "за" і "проти", а саме головне доповнення цього роздiлу – це перше видання Конституції 1996 року.

Другий розділ виставки "Конституційні цінності" був створений з метою виховання шанобливого ставлення до Основного Закону країни. У ньому розповідається про порядок дотримання конституційних прав і обов'язків громадян країни, а також розкриваються цінності державних символів України.

Третій розділ виставки "Поняття і види конституційних законів" освітлює основи конституційного законодавства, дає перелік законів конституції та визначення понять. Також розділ ознайомить вас з порядком внесення змін до законів Конституції України.

Співробітники ЦМБ вітають українців з цим державним святом і запрошують всіх бажаючих відвідати ювілейну виставку з нагоди 20-річчя прийняття Конституції України.

Категорія: Бібліотечні події | Додав: marishasio2013 (28.06.2016)
Переглядів: 486 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]