MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

Професіографічна екскурсія
    19 липня 2019 року до Центральної міської бібліотеки з робочим візитом завітали гості з Добропільського міського центру зайнятості: спеціалісти з профорієнтації – Дьоміна Марія Анатоліївна, Ніжнік Вікторія Богдановна, діти та їх батьки.
 
 
 
   
     Гостинно наших гостей зустріли абонемент та читальна зала нашої бібліотеки. Коротенька екскурсія по бібліотеці була зорієнтована на майбутніх випускників, які вже зараз думають про вибір майбутньої професії. Можливо хтось із них мріє обрати професію бібліотекаря, або взагалі пов’язати своє життя з культурою. А чому б ні!?брати професію бібліотекаря, або взагалі пов’язати своє життя з культурою. А чому б ні!?
 
 
     Професіографічну екскурсію розпочала бібліотекар – Папето Ірина Олександрівна біля виставки – пано «Мотанка- сакральний оберіг».

      Спеціалісти з профорієнтації у свою чергу теж познайомили дітей із сучасними професіями, які на сьогоднішній день мають попит на ринку праці.

         На останок усі присутні отримали смачні солодощі та виявили бажання не тільки приходити в гості до нашої бібліотеки, а й зацікавились новими сучасними видання літератури, деякі з них записались до нашої бібліотеки.

      Працівники нашої бібліотеки та спеціалісти з міського Центру зайнятості отримали неймовірне задоволення від спілкування в майбутньому вирішили продовжити плідну та приємну співпрацю.
 
Категорія: Бібліотечні події | Додав: voroncova78vika (21.07.2019)
Переглядів: 93 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]